About

Hakkımızda

Yaptığımız işin bilincindeyiz…

1985 yılında Bursa’da kurulan şirketimiz Çelik Halat ve Çelik Tel ürünleri üzerine faaliyet göstermekte olup 1997 yılından beri Çelik Halat ve Tel Sanayi A.Ş. firmasının Bursa Bölge Bayisi olarak hizmet vermektedir. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimiz kalite, güven ve hizmetten ödün vermeden günümüz ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün kendini yenilemek ve daha ileriye gitmek için gayret göstermektedir. 2007 yılından beri Nilüfer Ticaret Merkezi’nde bulunan satış ofisimiz ve 2018 yılı itibari ile tamamlanan Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan depomuzda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Başta çelik halat, çelik tel ve zincir olmak üzere kaldırma ve yükleme ekipmanları ile Otomotiv, Vinç, Demir Çelik, İnşaat, Denizcilik, Asansör ve diğer pek çok sektöre hizmet sunmaktayız.
Ana ürünlerimizin yanı sıra üretimini yapmakta olduğumuz örme sapan ve kurşun baskı sapanlar TSE ve CE kalite standartları doğrultusunda üretilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kopartma testi de firmamız bünyesinde yapılmaktadır. 4 adet çelik halat presi, 1 adet markalama makinesi, 2 adet çelik tel doğrultma makinesi ve 2 adet plastik enjeksiyon makinesi ile daha hızlı ve daha kaliteli çözümler sunmaktayız.
Şirketimiz kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş çalışan kadrosu ile hizmet seviyesini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

 

 

Üretim

Şirketimiz bünyesinde kurşun baskı çelik sapan, örme çelik sapan, zincir sapan, tel doğrultma işlemlerinin yanı sıra, ambalaj sektöründe kullanılan plastik şerit tokası, plastik köşe koruyucu, karton toka altlığı üretimi yapılmaktadır.

Destek

Satışını yapmakta olduğumuz malzemelerle alakalı tam donanımlı kadromuz ile birlikte müşterilerimize her türlü destek vermeye hazırız. Doğru malzemenin doğru kullanılması için  gerektiğinde müşterimizin üretim sahasında gerektiğinde uzaktan hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kalite

Özellikle çelik halat ve kaldırma ekipmanlarının taşıdığı riskin büyük olması sebebiyle uluslararası standartlara uygun malzemeleri müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız bünyesinde üretilen örme ve kurşun baskılı çelik sapanların TSE ve CE standartlarına uygun olarak üretildiğini garanti ederiz.

Değerlerimiz

Müşteri istek ve beklentilerini en üst seviyede tutmak için çalışırken iş ahlakımızdan ödün vermeden, dürüstlükle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Faaliyetlerimizin her aşamasında her türlü kaynak kullanımını optimize ederek verimliliği ön plana çıkararak sürdürülebilir bir gelişim sağlamaktır.

Çevre konusundaki tüm yasal şartları karşılamak, çevre kirliliğine neden olabilecek unsurları kontrol altına almak, azaltmak ve önlemektir.

Yönetim Kadrosu

Köksal Efeoğlu
Firma Sahibi
Firma Sahibi
Büşra Efeoğlu
Yönetici
Satış ve Satınalma Sorumlusu
Müberra Efeoğlu
Yönetici
Satış ve Satınalma Sorumlusu
Ahmet Işık
Yetkili
Satış Yetkilisi
Mine Altındiş
Yetkili
Muhasebe Yetkilisi
Müfit Sevin
Yetkili
Satış Yetkilisi