Çelik Tel
Başta otomotiv, beyaz eşya, olmak üzere , tarım, ziraat gibi daha birçok sektörde geniş uygulama alanı olan, basma ve çekme yaylarında kullanılırlar. Fabrikamızda tüm yaylık teller ileri seviyedeki teknoloji ve modern makinelerde standartların öngördüğü özelliklerde üretilmektedir.
Read more
Zincir
Zincirler kuvvetli ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle mâdencilik, metalurji, gemicilik gibi ağır çalışma şartlarında tercih edilirler.
Read more
Sapanlar
Çoğunlukla yük kaldırma amacıyla kullanılan sapanlar hem iş güvenliği açısından hem de kaldırdıkları yük açısından büyük önem taşımaktadır.
Read more
Çelik Halat Ekipmanları
Çelik halat ekipmanları, çelik halat kullanılırken ihtiyaç duyulan yardımcı ekipmanlardır. Halat ekipmanları hem birlikte kullanılacağı çelik halata hem de kullanılacak olan tonaja uygun olmalıdır.
Read more
Çelik Halat
Çelik halatlar madenler, petrol sondaj kuyularında, inşaatlarda, köprülerde, stadyumlarda vb alanlarda kullanılmaktadır. Çelik halatlar çok yüksek ağırlıklara dayanıklıdırlar. Dayanıklılığı artırmak için bir takım çelik halat örme teknikleri bulunmaktadır.
Read more